کارگاه آموزشی  تکنیک های استقرار و کمپ زنی در طبیعت برگزار می شود

اولین کارگاه آموزشی رایگان بقا در طبیعت  با عنوان \"تکنیک های استقرار و کمپ زنی در طبیعت\"  توسط خانه طبیعت گردی ایران و با همکاری باشگاه فرهنگ و طبیعت در مجموعه فرهنگی- تاریخی سعدآباد برگزار می شود. 

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی- تاریخی سعدآباد ، کارگاه آموزشی تکنیک های استقرار و کمپ زنی در طبیعت از ساعت 17 تا 20 روز چهارشنبه 17 شهریور ماه در محل سالن اجتماعات موزه ملت مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد ویژه علاقه مندان به سفرهای ماجراجویانه در طبیعت برگزار می شود.

این کارگاه با هدف آشنایی با مباحث مقدماتی تکنینک ها و فنونی که هر طبیعت گردی در شرایط سخت و با کمترین امکانات با آن مواجه می شود اجرا خواهد شد. تكنيكهاي برقراري كمپ، روشهاي افروختن آتش، تصفيه طبيعي آب ، خوراك و پخت و پز در سفر و طبيعتو جهت يابي بدون ابزار از جمله عناوینی هست که در این کارگاه و توسط  عرفان فکری و عباس جندقی که هر دو از فعالان طبیعت گردی می باشند تدریس خواهد شد.

بقا در طبيعت، سطوح مختلفي دارد، در سطح پايين تر شامل تكنيكهاي خلاقانه اي است كه باعث ميشود در سفر و طبيعت گردي، با بكار بردن آن تكنيكها راحتي سفر را چند برابر كنيم، در سطوح بالاتر منظور از بقا در طبيعت، هنر زنده ماندن در شرايط سخت است كه شامل تكنيكهايي است كه باعث ميشود در سخت ترين شرايط و با كمترين امكانات، جان خود و همسفرانمان را نجات بدهيم

علاقه مندان می توانند از طریق  http://eventcenter.ir/tabiat  در این رویداد ثبت نام کنند، به شرکت کنندگان در این برنامه  از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گواهی آموزشی ارایه خواهد شد.

\n

انتهای پیام/

کد خبر 139506144