دکتر مونسان در همدان به کمپین ملی «بهرفت» پیوست

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در آستانه سال جدید میثاق نامه کمپین ملی بهرفت (بهبود رفتار ترافیکی) را در همدان امضا کرد و به این کمپین پیوست.  

به گزارش میراث آریا علی اصغر مونسان ظهر چهارشنبه در بدو ورود به همدان مورد استقبال گروه‌های هنری قرار گرفت و سپس در پایگاه سلامت نوروزی هلال احمر حاضر شد و ضمن عرض خسته نباشید به پرسنل هلال احمر به کمپین ملی بهرفت پیوست.

وی همچنین در ادامه حضور در همدان به ستاد خدمات سفر رفت و از نزدیک در جریان برنامه ریزی های صورت گرفته در راستای میزبانی شایسته از مسافران در همدان قرار گرفت.

مونسان با شماری از پرسنل فعال در ستاد خدمات سفر به گفتگو پرداخت و ضمن تبادل نظر راهی مجتمع گردشگری گنجنامه شد تا شرایط میزبانی در این مجموعه را نیز بررسی کند.

در این بازدید رئیس سازمان گردشگری با تاکید بر اینکه همدان به لحاظ برگزاری میزبانی رویدادهای بین المللی شناخته شده و مقصد گردشگری مردم است اضافه کرد: مسئولان همدان به درستی روی توسعه صنعت گردشگری دست گذاشته اند.

وی عنوان کرد: ویژگی‌های منحصر به فرد همدان در حوزه گردشگری باعث شده تا یکی از مهمترین محورهای توسعه این استان صنعت گردشگری باشد.

مونسان با بیان اینکه استان همدان جاذبه‌های گردشگری فراوانی از جمله تاریخی، طبیعی و فرهنگی دارد و ویژگی‌های گردشگری این استان منحصر به فرد است، گفت: مسئولان همدان به درستی روی توسعه صنعت گردشگری دست گذاشته اند و با طراحی برنامه‌های بسیار خوب در آینده شاهد توسعه گردشگری این استان هستیم.

رئیس سازمان میراث فرهنگی تاکید کرد: این توسعه در حوزه گردشگری علاوه بر جذب گردشگران، اقتصاد این استان را نیز رونق می بخشد.

وی یادآور شد: برگزاری همایش‌های بین المللی متعدد در سال جاری به میزبانی همدان توانست یکی از راه‌های توسعه صنعت گردشگری استان باشد.

در این بازدید امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس، محمودرضا عراقی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان، علی مالمیر مدیر کل میراث فرهنگی همدان و شماری از مدیران علی اصغر مونسان را همراهی کردند.

انتهای پیام/

کد خبر 139712298

برچسب‌ها