ثبت نام کلاس های آموزش صنایع دستی استان خوزستان آغاز شد

دوره های آموزش صنایع دستی استان خوزستان برای دوره های تابستان ، پاییز و زمستان از 20 مرداد 1392 آغاز شد . 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خوزستان ثبت نام دوره های آموزش صنایع دستی در مرکز آموزش صنایع دستی شهرستان اهواز نیز در دو گروه آموزشی صبح و عصر  ویژه خانم ها و آقایان آغاز شده است   .

سراجی سنتی ( چرم ) قلم زنی ، نقاشی روی پارچه ، گل مرغ از جمله رشته های صنایع دستی است که از ساعت 8 تا 12 صبح در این مرکز آموزشی به هنر آموزان آموزش داده می شود . همچنین هنر آموزان  در این مرکز  می توانند رشته های صنایع دستی شامل : معرق چوب ، سراجی سنتی ( چرم ) ، تذهیبب ، گلیم بافی و منبت از ساعت 17 تا 21 بعد از ظهر بیاموزند .

شایان ذکر است در هر کلاس حداکثر 10 نفر آموزش خواهند یافت و اولویت شرکت در این دوره های آموزشی با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده باشند . در پایان دوره به هنر آموختگان پس از طی دوره یک ماه و نیم و قبولی در آزمون کتبی و عملی گواهی نامه مهارت اعطا می شود .

گفتنی است علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به صورت حضوری به مرکز آموزش صنایع دستی اهواز واقع در امانیه ، خیابان جندی شاپور پشت مسجد ارشاد ساختمان اداره تعاون و در شهرستان ها به ادارات میراث فرهنگی شهرستان خود مراجعه نمایند .

 

انتهای پیام/

کد خبر 139205232

برچسب‌ها