24 ایستگاه مطالعاتی در البرز راه‌اندازی شد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری البرز از راه اندازی 24 ایستگاه مطالعاتی برای مسافران نوروزی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز، ابوالفضل عبیدی با بیان این مطلب اظهار داشت: به منظور بالا بردن سطح دانش همشهریان البرزی و همچنین مسافران و گردشگران 24 ایستگاه مطالعاتی در سطح استان راه اندازی شده است.

وی تصریح کرد: مسافران و علاقمندان می توانند با مراجعه به هر یک از این ایستگاه ها کتاب، مجله و بورشور مورد علاقه خود را به صورت امانت و رایگان تحویل بگیرند و پس از مطالعه آن را به هر کدام از ایستگاه های مطالعاتی تحویل دهند.

عبیدی ادامه داد: این کتاب ها در قطعه های جیبی و برای تمامی گروه های سنی آماده شده است که محوریت تمامی این کتاب ها مذهبی و عبرت آموز است.


مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری البرز خاطر نشان کرد: پایانه اتوبوسرانی کرج به قزوین، ایستگاه راه آهن، استانداری، اداره پست، بیمارستان البرز و بیمارستان الزهرا تنها تعدادی از این ایستگاه هاست که علاقمند با مراجعه به این اماکن می توانند کتاب های مورد علاقه خود را به صورت امانت و رایگان تحویل بگیرند.
\n

انتهای پیام/

کد خبر 139312298