راه‌اندازي 10 ايستگاه خدمات‌رساني در محورهاي پرتردد خراسان رضوي

به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، سرپرست اداره‌کل راه و ترابري خراسان‌رضوي با بيان اين که طرح راهداري نوروزي اداره‌کل راه و ترابري خراسان‌رضوي از 25 اسفندماه سا‌ل‌جاري آغاز و تا 20 فروردين‌ماه سال آينده ادامه خواهد يافت، گفت: همزمان با اجراي اين طرح اکيپ‌هاي راهداري نوروزي به صورت تمام وقت در راه‌ها و به عنوان ياور مسافران و زائران براي ايجاد سفري توام با ايمني و آسايش فعاليت خواهند کرد.

«ابراهيم صنيعي» تعداد پرسنل فعال در طرح نوروزي اين مجموعه را 391 نفر اعلام کرد و افزود: اين افراد با پشتيباني 209 دستگاه ماشين‌آلات نيمه‌سنگين و سنگين به خدمات‌رساني مي‌پردازند.

وي با بيان اين که علاوه بر 26 اداره و نمايندگي استان، 32 راهدارخانه ثابت و سيار نيز در محورهاي استان آماده خدمت‌رساني به مسافران هستند، خاطرنشان کرد: 3 گروه نظارت ستادي نيز طي اجراي طرح نوروزي به گشت‌زني در محورها و نظارت بر عملکرد ايستگاه‌ها و گروه‌هاي راهداري و همچنين وضعيت محورها مي‌پردازند.

رئيس شوراي هماهنگي حمل و نقل استان با تاکيد بر تاثير انکارناپذير آموزش در ايجاد فرهنگ قانون‌مداري افزود: امسال نيز همچون سال‌هاي گذشته بنرهاي جاده‌اي با مضامين توصيه‌هاي راهداري، هشدارهاي ايمني و آموزش قوانين در حاشيه تمام راه‌هاي اصلي منتهي به مشهد مقدس نصب مي‌شود.

صنيعي يادآور شد: چاپ بولتن توصيه‌هاي ايمني و کتابچه نوروزي آشنايي با علايم و دستگاه‌هاي ايمني جاده‌اي همراه با معرفي استان و راهنماي مسافر از ديگر اقدامات فرهنگي انجام شده براي استقبال از مسافران نوروزي است.
/117

انتهای پیام/

کد خبر 1390122753