شورای میراث فرهنگی در خوزستان تشکیل می‌شود

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از تشکیل شورای میراث فرهنگی خوزستان با حضور استاندار خبر داد و گفت: استاندار خوزستان در این زمینه نظر مثبت دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، افشین حیدری اظهار کرد: شورای میراث فرهنگی در استان خوزستان با موافقت استاندار خوزستان برای رفع مشکلات در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان تشکیل میشود.
وی با اشاره به اینکه تشکیل این شورا میتواند بسیار مفید باشد، افزود: این شورا برای رفع مشکلات در بخش میراث فرهنگی و به ویژه حفاظت از آثار تاریخی در خوزستان تشکیل میشود و حضور استاندار خوزستان در این جلسات میتواند بسیار مفید باشد.
وی با اشاره به اینکه موافقت استاندار خوزستان برای تشکیل این شورا اخذ شده است، گفت: میراث فرهنگی خوزستان نیازمند توجه خاص دارد و استاندار خوزستان به این حوزه بسیار اهمیت میدهند و موافقت با تشکیل این شورا در استان نیز در همین راستاست.
حیدری با اشاره به اینکه خوزستان داشته های زیادی در بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دارد، افزود: این شورا می کوشد تا گامی در راستای شکوفایی داشته های میراث فرهنگی خوزستان بردارد و در این زمینه تلاش می کنیم تا به اصول اساسی و کلی در استان بپردازیم.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان افزود: این شورا تلاش دارد تا به روابط بین بخشی بین میراث فرهنگی و سایر دستگاه ها بهبود بخشد و تعاملات را در این راستا افزایش دهد و حضور استاندار خوزستان در این زمینه بسیار می تواند راهگشا باشد.
/108

انتهای پیام/

کد خبر 139209051

برچسب‌ها