نشست دکتر نجفی با فعالان صنعت گردشگری در مادرید

دکتر محمدعلی نجفی معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عصر روز پنج‌شنبه سوم بهمن ماه در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید با ایرانیان مقیم اسپانیا و فعالان صنعت گردشگری ایران که در نمایشگاه فیتور 2014 حضور یافته بودند، دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ابتدای این دیدار و پس از خیرمقدم مرتضی صفاری سفیر جمهوری اسلامی ایران در مادرید، تعدادی از فعالان صنعت گردشگری به نمایندگی از بخش‌های دانشگاه، سرمایه‌گذاری، راهنمایان تور، دفاتر خدمات مسافرتی و... به ارایه نقطه‌نظرات و درخواست‌های خود پیرامون ارتقاء سطح حضور ایران در نمایشگاه‌های خارجی و برنامه‌ریزی گردشگری پرداختند.

در ادامه این نشست دکتر نجفی با تشکر از مشارکت فعال بخش خصوصی در نمایشگاه فیتور 2014، به ارایه توضیحاتی در خصوص توافقات و نتایج دیدارهای انجام شده به‌ویژه با وزیر صنعت، انرژی و گردشگری اسپانیا و دبیرکل سازمان جهانی جهانگردی پرداخت و دستاوردهای این ملاقات‌ها را در راستای بهبود روابط دو کشور و همچنین ارتقاء ‌وضعیت صنعت گردشگری در کشور، موثر ارزیابی کرد.

انتهای پیام/

کد خبر 139211042