اجرای بازدیدهای نظارتی از واحدهای خدمات سفر گلستان

دبیر ستادهماهنگی خدمات سفرهای استان گلستان گفت: در راستای اجرای بازدیدهای نظارتی از واحدهای تحت پوشش این ستاد تا کنون 72 بازدید از این واحدهاصورت گرفته است.  

به گزارش روابط عمومی وامورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان، قربان عباسی این بازدید را در راستای خدمت رسانی به مسافران نوروزی و گردشگران دانست و اضافه کرد:با توجه به این بازدیدهای نظارتی از واحدهای تحت پوشش،6موردتذکرداده شده است.

وی اظهار داشت: این بازدیدهای نظارتی از اماکن اقامتی ،مراکز پذیرایی و بین راهی،دفاتر خدماتی مسافرتی و مراکز اقامت موقت(کمپ ها، مهمانسرا، منازل استیجاری) انجام گرفته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان، ضمن اشاره به ارزشمندی حقوق مصرف کننده برای جامعه افزود: تلاش این ستاد رعایت حقوق مصرف کننده و جوامع تحت پوشش آن است و امیدواریم در جلب نظر مسافران نوروزی در گلستان موفق باشیم.

وی در یادآور شد: حدود 200واحد تحت پوشش این اداره کل فعالیت دارند که شامل 60 واحد دفاتر خدمات مسافرتی، 58 مورد رستوران بین راهی و 20 مورد هتل، 12 میهمانپذیر و 14 پانسیون و30 مورد خانه استیجاری است.

عباسی درپایان خاطر نشلان کرد: تا پایان سال از کلیه واحدهای تحت پوشش بازدید به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

کد خبر 139212185