توزيع 500 هزار نسخه اقلام تبليغاتي ميان مسافران نوروزي کرمان

«هادي ايرانمنش» در گفت‌و‌گو با ميراث‌آريا(chtn)، با اشاره به فعاليت رسمي ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان از 28 اسفندماه امسال تا 13 فروردين‌ماه سال آينده، اظهار داشت: دفتر مرکزي ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي در فرهنگسراي کوثر راه‌اندازي شده است.

وي با اشاره به اين که فعاليت ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي امسال به رياست استاندار و در شهرستان‌ها به رياست فرمانداران صورت خواهد گرفت، افزود: ستادهاي شهرستاني به رياست فرمانداران شکل گرفته و آغاز فعاليت‌هاي ستاد تسهيلات سفرهاي استان در شهرستان‌ها نيز در حال پي‌گيري است.

اين مقام مسوول در اداره‌ کل ميراث فرهنگي استان کرمان از چاپ مجدد اقلام تبليغاتي در صورت اتمام اين تعداد اقلام خبر داد و گفت: معاونت گردشگري اداره‌ کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان به عنوان معاونت اطلاع‌رساني و راهنمايي مسافران نوروزي، اقلام تبليغاتي چون بروشور، لوح‌فشرده و نقشه را در اختيار مسافران قرار خواهد داد.

ايرانمنش اظهار داشت: نظارت دقيق بر تاسيسات گردشگري استان شامل هتل‌ها، ‌مهمان‌پذيرها و مجتمع‌هاي بين راهي، برپايي 50 پايگاه اطلاع‌رساني در سطح استان کرمان و همچنين فعاليت 12واحد گشت سيار به منظور راهنمايي مسافران در ايام نوروز از ديگر اقداماتي است که انجام خواهد پذيرفت.

دبير ستاد تسهيلات سفرهاي استان کرمان يادآور شد: آمار ورود گردشگران و مسافران در ورودي‌هاي اين استان همچون سال‌هاي گذشته ثبت خواهد شد.

سرپرست اداره‌ کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کرمان به ايجاد کمپ‌هاي مشترک اطلاع‌رساني ميان هلال احمر، نيروي انتظامي و اداره‌ کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري اشاره کرد و گفت: اين کمپ‌ها با استقرار در ورودي‌هاي استان به راهنمايي گردشگران خواهند پرداخت.
ب/117

انتهای پیام/

کد خبر 1390122718